Erik Nordli

Studieleder Asker og Bærum

90982495 Send e-post

Bjerkeveien 74, 1350 Lommedalen

Helge Lindstad

Områdeleder Asker og Bærum

478 80 968 Send e-post

Heggedalsveien 146, 1389 HEGGEDAL

Einar Beheim

Områdeleder Drammen-Hurumlandet

93212152 Send e-post

Gamle Kongevei 22, 3070 Sande

Knut Sønju

Områdeleder Eiker

95781645 Send e-post

Sønjuveien 200, 3330 Skotselv

Nils Ole Egge

Studieleder Follo

91394912 Send e-post

Moer Alle 3, 1430 Ås

Ola Frøysok

Studieleder Hallingdal

90864515 Send e-post

Herad, 3550 Gol

Steinar Skinnes

Studieleder Krødsherad - Modum

41607567 Send e-post

Øvre Skinnes, 3535 Krøderen

Kjell Arne Bøe

Studieleder Midtre Vestfold

93825456 Send e-post

Åsrumveien 60, 3242 Sandefjord

Kenneth Carlsen

Områdeleder Nedre Lågen

93224858 Send e-post

Søndre Holt, Holtebygdveien 156, 3282 Kvelde

Jon Arild Husby

Områdeleder Nedre Romerike

95990588 Send e-post

Ramstadveien 250, 1480 Slattum

Marte R. Furuheim

Studieleder Nordre Vestfold

47635790 Send e-post

Rønnebergveien 5, 3090 Hof

Nils Peter Undebakke

Områdeleder Numedal

905 51 242 Send e-post

3632 UVDAL

Trond Helge Buttingsrud

Områdeleder Ringerike

951 67 253 Send e-post

Ådalsveien 690, 3525 Hallingby

Tom Erik Landemoen

Studieleder Sandsvær og Kongsberg

91363614 Send e-post

Landeveien 6, 3618 Skollenborg

Per-Oskar Ørmen

Studieleder Sarpsborg og Ytre Østfold

90640741 Send e-post

Krokstadåsen 8, 1640 Råde

Aase Gunvor Rolfsrud

Studieleder Sigdal og Eggedal

98055330 Send e-post

Eiken 1, 3350 Prestfoss

Gunn Ellen Dybvik

Studieleder Smaalenene

48197681 Send e-post

Havnåsveien 329, 1850 Mysen

Asle Skarslette

Studieleder Søndre Land og Fluberg

97579752 Send e-post

Flubergveien 952, 2862 Fluberg

Atle Rønning

Studieleder Tønsbergsdistriktet

90614500 Send e-post

Jordbærveien 42, 3153 Tolvsrød

Lars Lundem

Studieleder Våler og Svinndal

92229472 Send e-post

Lundem Gård, 1593 Svinndal

Atle Killingmo

Studieleder Østre Romerike

90172232 Send e-post

Blakerveien 1233, 1930 Aurskog

Thomas Øvrum

Områdeleder Øvre Romerike

900 99 712 Send e-post

Øgardsvegen 97, 2040 KLØFTA

Andris Kvam

Områdeleder Øvre Valdres

997 34 284 Send e-post

Tyinvegen 4712, 2975 VANG I VALDRES

Trond Oscar Svae

Områdeleder Follo

915 41 851 Send e-post

Garderveien 311, 1570 Vestby

Anders M.E. Hohle

Områdeleder Hadeland

913 36 060 Send e-post

Røykenviklinna 611, 2760 Brandbu

Lars Olav Jensen

Områdeleder Hadelands Almenningene

930 93 635 Send e-post

Åsvegen 700, 2060 Nannestad

Karin Kvarteig

Områdeleder Hallingdal

970 72 705 Send e-post

Kvarteig, 3540 Nesbyen

Thomas Riiser

Områdeleder Hessa

970 54 876 Send e-post

Trøgstadveien 377, 1814 Askim

Tor Erik Hustuft-Riis

Områdeleder Lardal og Siljan

934 25 747 Send e-post

Bergansløyfa 54, 3277 Steinsholt

Magne Gran

Områdeleder Midtre Vestfold

911 98 805 Send e-post

Gran 3158, Andebu

Eivind Skaug

Områdeleder Krødsherad - Modum

411 92 797 Send e-post

Drolsum, 3370 Vikersund

Hans Christian Jr. Endrerud

Områdeleder Nordre Land og Etnedal

905 78 560 Send e-post

Esbjuglinna 143, 2870 Dokka

Lars Sollie

Varaordfører Årsmøtet

982 15 765 Send e-post

Kalsrud gård, Bispeveien 1981, 3178 Våle

Lars Even Nordby

Områdeleder Romeriksalmenningene

901 08 199 Send e-post

Nannestadvegen 32, 2034 Holter

Petter Bjerknes

Områdeleder Sandsvær og Kongsberg

47374201 Send e-post

Hvambsida 420, 3618 Skollenborg

Einar Høstbjør

Områdeleder Sarpsborg-Ytre Østfold

911 00 102 Send e-post

Hollelby Gods, 1708 SAPRSBORG

Per Lyder Frøvoll

Områdeleder Sigdal og Eggedal

994 80 525 Send e-post

Øvre Skåla, 3359

Ole Petter Holene

Områdeleder Smaalenene

909 93 597 Send e-post

Strømfossveien 734, 1890 Rakkestad

Kristen T. Granum

Områdeleder Søndre Land og Fluberg

928 98 223 Send e-post

Granum gård, Randsfjordvegen 531, 2864 Fall

Marit Hougsrud

Ordfører Årsmøtet

954 58 848 Send e-post

Austsidevegen 1881, 2937 Begna

Hans Løken

Områdeleder Våler og Svinndal

951 09 636 Send e-post

Vestre Langerødvei 4, 1593 Svinndal

Lars Henrik Sundby

Områdeleder Østre Romerike

404 03 323 Send e-post

Vestre Nordby, 1930 AURSKOG

Steinar Fretheim

Leder av kontrollkomite

Send e-post

Olav O. Evju

Medlem kontrollkomite

Send e-post

Tove Borud

Medlem kontrollkomite

915 53 721 Send e-post

Tron Erik Hovind

Valgkomite

977 53 517 Send e-post

Hovinvegen 6A, 2067 Jessheim

Ole Helmer E. Bjørlien

Valgkomite

952 36 911 Send e-post

Trond Anstensrud

Leder valgkomiteen

952 84 650 Send e-post

Karin Kvarteig

Valgkomite

970 72 705 Send e-post

Knut Hansejordet

Valgkomite

915 53 581 Send e-post

Lågendalsveien 3707, 3275 Svarstad

Olav Breivik

Styrets leder

900 96 445 Send e-post

Gudbrand Gulsvik

Styrets nestleder

911 74 511 Send e-post

Bjørn Sorteberg

Styremedlem

908 31 376 Send e-post

Ragnhild Hallenstvedt

Styremedlem

995 68 406 Send e-post

Kristine Nore

Styremedlem

Send e-post

Hallgeir Thorsen

Styremedlem, ansattvalgt

917 36 121 Send e-post

Storgt. 49, 2870 Dokka

Halvor I. Ulven

Styremedlem, ansattvalgt

952 48 180 Send e-post

Hvervenmoveien 47, 3511 Hønefoss

Nils Erland Aasnæs

Områdeleder Nordre Vestfold

90874981 Send e-post

Stokkeveien 42, 3070 Sande

Nils Ivar Grøv

Områdeleder Sør-Aurdal

95022685 Send e-post

Engevegen 11, 3528 Hedalen

Arne Petter Christensen

Områdeleder Tønsbergdistriktet

991 66 632 Send e-post

Eskebekkveien 218, 3186 Horten

Ann-Kristin Kjos

Studieleder Øvre Romerike

92021897 Send e-post

Risebruvegen 6, 2054 Mogreina

Knut Grøndalen

Studieleder Øvre Valdres

91454909 Send e-post

Åsbjørsvegen 85, 2910 Aurdal

Hold deg oppdatert

Ikke gå glipp av våre oppdateringer om hva som rører seg i Viken Skog